ФУМІГАЦІЯ

Фумігація - це рішення боротьби зі шкідниками, яке передбачає використання газів пестицидів (фумігантів) для знищення шкідників у закритому просторі. Фумігація ефективна проти всіх комах і може бути використана для знищення різноманітних шкідників, таких як зернові комахи, а також, таргани та клопи в комерційних середовищах.

Послуги комерційної фумігації

Фумігація - це складна діяльність із великою кількістю змінних, яку потрібно враховувати, щоб вона проводилась безпечно, законно та ефективно. "СТОП! Кукарача" пропонує експертні послуги з комерційного фумігації для підтримки бізнесу по всій території України, не тільки забезпечуючи збереження комерційних об'єктів без шкідників, але й те, що послуги виконують компетентні та ліцензовані техніки з необхідними знаннями, навичками та досвідом.

За підтримки неперевершеного досвіду, наданого технічними та регуляторними групами, гарантує безпечне використання всіх фумігантів відповідно до законодавства та найкращих галузевих практик у всіх галузях бізнесу, в яких ми працюємо. внутрішньо ліцензовані, повинні відповідати як мінімальним національним вимогам, так і стандартам управління, а також дотримуватися добровільних Кодексів найкращих практик безпечного та стійкого використання продуктів, визначених відповідними органами.

ОБКУРЮВАННЯ СИЛОСІВ

Фумігація силосів є ефективним методом обробки великих обсягів продукту в силосах.