Дезінфекція

Комерційні, промислові дезінфекційні/санітарні послуги проти пандемії

Будучи професійною компанією з дезінфекції коронавірусу , ми дотримуємося вказівок CDC, щоб допомогти вашій організації забезпечити безпеку Вас та Ваших працівників.

Як місцевий бізнес, ми знаємо, наскільки цінним є можливість безпечного перебування у Вашому закладі, Вашій компанії, особливо на етапах відкриття.

Наші висококваліфіковані команди реагування співпрацюють з Вами, щоб створити більш безпечне, чисте середовище для працівників та клієнтів. Ми пропонуємо різні рівні обслуговування, як для комерційних, так і для промислових об'єктів з індивідуальними рішеннями, що відповідають кожному бюджету клієнта та потребам у запобіганні вірусам.

Ми тут, щоб допомогти вам у цьому процесі.


Спеціалісти нашої компанії використовують сучасне обладнання та засоби для проведення дезінфекційних робіт. Зокрема це використання дезінфектантів бактерицидної, віруліцидної та фунгіцидної дії. Поява небезпечних бактерій, вірусів та грибів є доволі частою та несподіваною проблемою, на яку потрібно швидко та невідкладно реагувати. Наші фахівці проводять інспекцію об’єкту на предмет визначення шкідливих мікроорганізмів та збудників інфекцій. Проведення лабораторних досліджень дозволяє визначити проблематику та прийняти швидке рішення для ефективності робіт. Дезінфекція, яку проводять спеціалісти компанії "СТОП! Кукарача", відрізняється високою якістю проведення робіт. У нас ідеальне співвідношення ціни та якості.

Обслуговування об'єктів проводять різними методами: орошення, протидії, миття, аерозольним орошенням (т.н. холодним і гарячим туманом) та ін., Вибір яких, а також підбір препаратів для проведення дезінфекції, залежить від даних попередніх досліджень, особливостей об'єкта та прочих фактори, безпосередньо впливають на ітоговий результат.


КОМЕРЦІЙНА ДЕЗІНФЕКЦІЯ

Оскільки бізнес знову відкривається під час тривалої пандемії, працівники та клієнти постійно очікуватимуть вищого рівня безпеки та чистоти. CDC видав Повторне керівництво щодо прибирання та дезінфекції громадських приміщень, робочих місць, підприємств, шкіл та будинків, в якому наголошується, що дезінфекція є важливою частиною відновлення громадських приміщень та зменшення ризику впливу COVID-19. Для цього необхідний ретельно розроблений, впроваджений та підтримуваний план дезінфекції на постійній основі.

Нашою компанією було розроблено різні рівні дезінфекції та дезактивації, які можна налаштувати відповідно до розміру, бюджету та потреб у запобіганні поширення вірусам.

Наші висококваліфіковані дезінфекційні групи дотримуються вказівок CDC та OSHA, щоб ретельно продезінфікувати / дезінфікувати ваш об'єкт, використовуючи дезінфікуючі засоби професійного класу. Ми співпрацюватимемо з вами, щоб створити план дезінфекції та графік, необхідний вам.

Варіанти плану дезінфекції:

 • Планування щодня, щотижня або щомісяця з різним рівнем дезінфекції для кожного.

 • Гнучкі строкові контрактні зобов’язання, включаючи щомісячні, квартальні, піврічні + річні варіанти відповідно до ваших потреб.

ПРОМИСЛОВА ДЕЗІНФЕКЦІЯ

Наша команда з реагування на патогени допомагає компаніям боротися з поточною загрозою коронавірусу шляхом належного знезараження, очищення, санітарії та дезінфекції. Ми обслуговуємо промислові об'єкти, критичні операції та відомі позитивні випадки реагування на надзвичайні ситуації з потужним обладнанням для розпилення дезінфікуючими продуктами , зареєстрованими EPA , які кваліфіковані для використання проти SARS-CoV-2, нового коронавірусу, який викликає COVID-19 .

За допомогою цих заходів ми ретельно дезінфікуємо всі дотичні простори. Цей тип дезінфекції навколишнього середовища включає специфічні процедури дезінфекції / санітарії, які повинні виконуватися лише кваліфікованими фахівцями. .

Ми вже обслуговуємо багато основних об'єктів по всій країні, оскільки вони знову підтримують свою діяльність з найвищим рівнем охорони праці для своїх працівників.

Наша команда реагування готова допомогти вам у боротьбі з можливим поширенням та перехресним зараженням вірусу. Ми надаємо:

 • Оцінка, план ділянки, що підлягає дезінфекції.

 • Суворі процедури знезараження, що відповідають вимогам CDC та OSHA . Використання ЗІЗ рівня C, включаючи повноцінні респіратори, затверджені NIOSH, з картриджами P-100, костюми Tyvek, рукавички + багато іншого.

 • Застосування дезінфікуючого засобу, зареєстрованого EPA, для профілактики зараження, протоколи контролю.

Ми обслуговуємо:

 • Целюлозно-паперові комбінати

 • Електростанції

 • НПЗ

 • Сталеливарні заводи

 • Корпоративні офіси

 • Рослини

 • Склади

 • Військові бази

 • Заклади охорони здоров’я

 • Офіси

 • Школи

 • Транспортні засоби

 • Порти