120-130 яєць одна особина

Пересники кишкової палички та сальмонели

ПРО ТАРГАНІВ

Таргани можуть проживати та розмножуватись, будь-де, від будинків до ресторанів, кораблів і літаків. Вони можуть проходити по водопровідних та електричних лініях через стіни від однієї кімнати до іншої, від однієї квартири до іншої.

Зараження тарганами

Частіше за все німецькі таргани потрапляють у на об'єкти, їдучи в ящиках, в меблях та інших предметах, що ввозяться. Більшість інших видів тарганів вторгуються ззовні або з каналізації та стоків.

Більшість тарганів надають перевагу матеріалам з дерева (картон, столешні, меблі), а не на металі та інших поверхнях. Ось чому ви часто зустрічаєте їх у дерев’яних шафах або в картонних коробках. Каловий матеріал німецьких тарганів містить феромон, який повідомляє іншим тарганам, що ця місце є сприятливим для проживання. Велика кількість тарганів може скупчуватися в районах, де накопичується фекальний матеріал. Ці області називаються точками агрегації.

Заходи по боротьбі із тарганами

Професіонали "СТОП! Кукарача" починають з огляду потенційно небезпечних зон, в яких можуть жити тарганилектродвигуни, електронне обладнання, підвісні стелі, порожнечі в стінах, тріщини та порожнечі.

У деяких випадках може застосовуватися пилосос для негайного зменшення кількості тарганів. Потім можуть бути використані різноманітні техніки та методи нанесення для забезпечення комплексного обслуговування від тарганів, включаючи закриття тріщин, щілин, пустот в стінах.

Засоби і методика роботи нашої компанії побудована на науці та сучасній технології. Знищення повзаючих комах відбувається таким чином, при якому не потрібно зупиняти роботу об'єкта, закривати та провітрювати. За рахунок знань біології спеціалісти використовують матеріал, саме в тих місцях, де проживають комахи, знищуюючи джерело проблеми.


ПРО МУРАХ

Живуть десятки років

За день відкладають до 800 яєць

Розміщують колони супутники, тому вбивство однієї колонії, може не вирішити проблему

Залиште феромоновий слід, щоб інші мурахи могли слідувати за попередніми, що призводить до постійного росту колонії

Як працює боротьба з мурахами:


КРОК 1

КРОК 2

Початковий візит

Під час вашого першого візиту технік компанії здійснить комплексний огляд та проведення обслуговування всеридині об'єкта та периметру. Зовнішня обробка створює захист периметру від проникнення.


Постійне обслуговування

З кожним постійним відвідуванням ми будемо проводити профілактику за межами вашого об'єкта, зміцнюючи периметр.

БЛОХИ

КЛОПИ

ПАВУКИ

ОСИ